13 Ocak Cumartesi TV yayın akışı: 13 Ocak Cumartesi hani diziler var?

13 Ocak Cumartesi günü yayın akışında hafta sonuna özel pek çok dizi ve TV programı yer alıyor. Günün öne çıkan dizi ve programlarını ’13 Ocak Cumartesi TV yayın akışı’ başlığı altında topladık. Peki, 13 Ocak Cumartesi TV yayı akışında neler var? 13 Ocak Cumartesi hani diziler var?

13 OCAK CUMARTESİ YAYIN AKIŞINDA NE VAR?

SHOW TV YAYIN AKIŞI

13 Ocak Cumartesi günü Show TV, izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak. Akşam saatlerinde “Güldür Güldür Show” ile eğlenceye doyacak olan seyirciler, geceyi “Kızılcık Şerbeti” filmiyle tamamlayacak.

Show TV’nin zengin içerikli yayın akışı, izleyicilere unutulmaz bir Cumartesi akşamı vaat ediyor.

ATV YAYIN AKIŞI

ATV, 13 Ocak Cumartesi günü izleyicilerini duygusal bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. “Kardeşlerim” dizisi ile izleyicileri derinden etkilemeyi amaçlayan ATV, akşam saatlerinde ise “Kuruluş Osman” ile tarihi bir atmosfer sunacak.

KANAL D YAYIN AKIŞI

Kanal D, 13 Ocak Cumartesi günü izleyicilere aksiyon dolu bir gün vaat ediyor. “Yabancı Damat” ve “Üç Kız Kardeş” gibi sevilen dizilerin yanı sıra, akşam saatlerinde “Taşıyıcı 2” ile izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak.

FOX TV YAYIN AKIŞI

FOX TV, izleyicilere 13 Ocak Cumartesi günü için eğlence garantisi sunuyor. Günün ortasında “Bambaşka Biri” ile komik anlar yaşatacak olan kanal, gece saatlerinde ise “Kirli Sepeti” filmi ile izleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkaracak. FOX TV’nin çeşitli içerikleri, izleyicilere keyifli bir gün geçirme fırsatı veriyor.

STAR TV YAYIN AKIŞI

Star TV, 13 Ocak Cumartesi günü için güldürü dolu bir yayın akışı hazırladı. “Çok Güzel Hareketler 2” ve “Eyvah Babam” ile izleyicilere komedi dolu anlar yaşatacak olan kanal, akşam saatlerinde ailecek zaman geçirmek isteyenleri bekliyor.

TV8 YAYIN AKIŞI

TV8, spor ve yarışma tutkunları için 13 Ocak Cumartesi günü heyecan dolu bir yayın akışı sunuyor. “Survivor All Star 2024” ile rekabetin zirvesine çıkacak olan kanal, akşam saatlerinde “Çarkıfelek” ile izleyicilere interaktif bir eğlence sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir