Açıklandı: ARB Coin ve Bu 2’sinden Kaçın! Bu 4’ünü ise Alın!

Kripto para piyasasında volatilite yaşandıkça yatırımcıların etkili risk yönetimi stratejileri uygulaması zorunlu hale geliyor. Bu makalede, durumun her iki yüzünü de inceleyeceğiz. Analist Vinicius Barbosa’ya göre potansiyel kısa vadeli trend değişimleri nedeniyle kaçınılması gereken ARB coin dahil üç kripto para birimini ve analist Elmaz Sabovic’e göre önümüzdeki hafta için cazip yatırım fırsatları sunan dört kripto varlığı tanımlayacağız.

ARB coin, ICP ve SEI: Bunlardan kaçının!

Tahmin edilemeyen ve son derece değişken kripto pazarında sağlam risk yönetimi çok önemlidir. Yatırımcılar çeşitli stratejiler kullanabilir ve yaygın olarak kullanılan bir ölçüm, aşırı alım ve aşırı satım varlıklarını belirlemeye yardımcı olan Göreceli Güç Endeksi’dir (RSI). CoinGlass’ın 5 Ocak tarihli RSI ısı haritasına göre Arbitrum (ARB), Sei Network (SEI) ve Internet Computer (ICP), olası bir kısa vadeli trend değişiminin sinyallerini gösteriyor.

Arbitrum’un coin projesi ARB, günlük ve haftalık RSI’da aşırı alım durumu gösteriyor ve bu da yükseliş eğiliminde potansiyel bir dönüşe işaret ediyor. Sei Ağı ve İnternet Bilgisayar Protokolü de aşırı alım koşulları sergiliyor ve bu da yatırımcıların dikkatli olmalarını öneriyor. Aşırı alım durumu gelecekteki zayıf performansı garanti etmese de, yatırımcılara muhafazakar bir risk yönetimi stratejisi uygulama ve gereksiz maruziyetten kaçınma sinyali olarak hizmet eder.

Yatırım fırsaları neler?

Piyasa dalgalanmalarının ortasında, son fiyat değişimleri, artan yatırımcı ilgisi veya dikkate değer geliştirme girişimleriyle dört kripto varlık öne çıkıyor. Shiba Inu (SHIB), daha önce tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselişini hatırlatan potansiyel bir kırılma ile dikkat çekti ve bu da önemli bir hareket olasılığına işaret ediyor. Son kayıplara rağmen SHIB, 0,00009730 dolar seviyesinde fiyatlanmaya devam ediyor ve bu da ilginç bir yatırım fırsatı sunuyor. VeChain (VET), günlük işlemlerde 2 milyonu aşan artışla olumlu bir ivme sergiliyor. Blockchain’in güvenilirliği özellikle Walmart ve BMW gibi devler için VET’i cazip bir yatırım olarak konumlandırıyor.

Hedera (HBAR), küresel kripto para birimi yatırımcılarını cezbeden işbirlikçi çabalarıyla tanınıyor. RedSwan CRE ile yakın zamanda yapılan ortaklık, çekiciliğini artırıyor. Günlük bir düşüş yaşarken, HBAR’ın işbirlikçi girişimleri onu kârlı bir yatırım için umut verici bir yol haline getiriyor. Dogecoin (DOGE), DOGE-1’in Ay’a misyonu ve düzenleyici engellerin çözülmesi gibi olumlu gelişmelerden faydalanmayı planlıyor. Crypto Tony’nin DOGE için meme sezonu beklentisi olumlu havayı artırıyor. 0,082465 dolardan işlem gören DOGE, gelecekteki potansiyel kazançlara yönelirken yatırımcılara bir fırsat sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir