Dila Tarkan hamile mi? Takipçisinden gelen yoruma kayıtsız kalamadı!

Sosyal medya içerik üreticisi Dila Tarkan, uzun süredir birlikte olduğu Dağhan Doğruer ile geçtiğimiz sene mart ayında Yunanistan’ın Atina şehrinde nikah masasına oturmuştu. İkiliyi ki gün iki gece süren özel günlerinde aileleri ve dostları yalnız bırakmamıştı.

Mutlu evliliği devam eden ve ilk kez anne olmak için gün sayan Dila Tarkan, sekiz aylık hamileyken eşi ile tatile gitmişti. Ancak oğlunu eylül ayında kucağına almayı bekleyen Tarkan, bebek erkenci davranınca apar topar Türkiye’ye dönmüştü. Hemen ameliyata alınan sosyetik güzel, 27 Ağustos günü oğlunu dünyaya getirmişti.

“MUTLULUKTAN UÇUYORUZ”

Güzel haberi Dila’nın kardeşi Sima duyurmuş ve hastane odasında ablasıyla çekilen karesini; “Yunan Adaları’ndan acil dönüş yapıldı. Çünkü bebişimiz sürpriz bir şekilde erken gelmeye karar verdi. Diloş da bebiş de çok iyiler. Mutluluktan uçuyoruz” notuyla paylaşmıştı.

ANNE-BEBEĞİN İLK KARŞILAŞMASI

Anne olmanın tadını çıkaran 29 yaşındaki ünlü isim, sosyal medya hesabından doğumhanede yaşadıklarını “Luca Kartal Doğruer evde” notuyla paylaşmıştı. Böylece oğlunun adını ilk kez açıklayan DilaTarkan’ın bebeği ile ilk karşılaşmasının yer aldığı görüntüler büyük ilgi görmüştü. Hamilelik süresince eşine destek veren Dağhan Doğruer, doğumhanede de eşini yalnız bırakmamıştı. Doğruer, oğlunun göbek bağını kesmişti.

“BİRAZ ÖYLE GİBİ DURMUŞ”

Tarkan, son olarak 329 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Katıldığı bir etkinlikten kırmızılar içindeki halini paylaşan ünlü isme, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Dila Tarkan, bir takipçisinin karnının belirginleştiğini ima ederek sorduğu; “Bebek mi o?” sorusuna kayıtsız kalamadı. Dila Tarkan, sosyal medya kullanıcısına şu yanıtı verdi:

Hayır gölge. Biraz öyle gibi durmuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir