Misli’de 7 maçlık iddaa kuponu yaptı, 80 bin 600 TL kazandı!

İlandır

tüm sezonda olduğu gibi yine en yüksek oranlarla kazandırmaya devam ediyor…

üyelerinin kupon paylaşımı ve yorumları yaptığı Misli Arena’da, bir Misli kullanıcısı 7 maçlık sistem kuponunu diğer üyelerle paylaştı.

Üye, kuponunda verdiği karşılaşmaların hepsinde gol bahisi tercihinde bulundu.

Bu seçimlerin üç tanesi ilk yarı 1.5 gol üstü tercihiydi ve maçların tümünün ilk yarısında ağlar iki veya daha üzeri havalandı. Diğer iki tercihi 3.5 gol üzeri olan üyenin kalan seçimleri ise 2.5 gol üstü ve deplasman ekibi ilk yarıda gol atar şeklinde oldu.

‘’Süper Oran’’ bülteninde yer alan ‘’FC Zimbru Chisinau – Fenerbahçe’’ karşılaşmasına 3.5 Üst tercihinde bulunan üye, maçın ilk yarısında gol çıkmasa da ikinci yarıda Fenerbahçe’nin bulduğu 4 gol ile bu mücadeleyi de kazanan maçlar arasına ekledi.

Celtic – Athletic Bilbao karşılaşmasında 2.34 oranıyla “3.5 Üst” seçeneğini tercih eden üye, ilk yarısının 2-1 sonuçlandığı müsabakada, ikinci yarıda herhangi bir takımın atacağı bir gole kaldı. 66. dakikada ev sahibi Celtic’in attığı gol ile maç 2-2’ye geldi ve üyenin tercihi doğru sonuçlandı.

Yedi maçlı kuponunda toplamda 47.45 oranlı kupon tutturan kullanıcı, 2000 TL’ye 80 bin 600 TL kazandı. Üye, bu kuponuyla Misli Arena’da günün “En İyi 20” kuponu arasında yer aldı.

Siz de Misli’ye üye olarak Misli Arena’da kuponlarınızı paylaşabilir, İddaa bilginizi konuşturarak “Krallar” arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

İşte Misli üyesinin Misli Arena’da hem kazandığı hem de kazandırdığı o kupon…

yeni üyelere 50 TL hediye! Hemen üye ol…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir