Üç Analist 3 Altcoin İçin Hedefleri Gösterdi: Güçlü Koşu Bekliyorlar!

Kripto analisti David, ACE’nin yüzde 50’nin üzerinde artış potansiyeli olduğunu söylüyor. Analist Valdrin Tahiri, lider altcoin rakibi Solana için yüze 30’luk bir yükseliş öngörüyor. Popüler analist Ali Martinez ise son günlerde patlayan bir altcoin için 4X seviyelerden bahsediyor.

ACE fiyat tahmini: Altcoin %50’nin üzerinde artışa hazıarlanıyor

Fusionist (ACE) fiyatı, 2024’ün başından bu yana haftalık mumu 8,27 dolar ila 9,33 dolar aralığında kapattı. Bu, bir sonraki eğilimi belirlemede boğalar ve ayılar arasındaki kararsızlığı gösterir. Ancak, ACE geçen hafta bu aralıktaki haftalık mumu kapattığı için bu kararsızlık boğalar için olumlu bir şekilde çözülmüş gibi görünüyor. Bu da muhtemelen ACE’nin yeni bir ralli başlatmış olduğunu gösteriyor. Fiyat yükselmeye devam ederse 17,27 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması mümkün. Bu da mevcut altcoin fiyatının %57 yükselmesi anlamına geliyor.

ACE/USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası senaryo, Fusionist (ACE) fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Altcoin için en yakın hedef 14 dolar. Ayrıca, tokenin 17,27 dolara kadar yükselme potansiyeli var. Ancak, ACE haftalık mumunu 9,33 dolarının altında kapatırsa yükseliş görünümü geçersiz olacaktır.

SOL fiyat tahmini: Şubat’ta yeni zirveler olacak mı?

Solana için haftalık zaman dilimi belirsiz. Bununla birlikte, günlük grafik daha boğa bir görünüm veriyor. Bunun nedeni fiyat hareketi, dalga sayısı ve RSI verileri. SOL fiyat hareketi, fiyatın 105 dolar direnç alanının üzerine çıktığını ve kapandığını gösteriyor. Bu, 50’nin üzerindeki bir RSI artışıyla (yeşil simge) aynı hizada.

Ek olarak, dalga sayımı SOL’un Haziran ayında başlayan yukarı yönlü hareketinin beşinci ve son dalgasında olduğunu gösteriyor. Teknik analistler, tekrar eden uzun vadeli fiyat modellerini ve yatırımcı psikolojisini belirlemek için Elliott Wave teorisini kullanır. Bu da bir trendin yönünü belirlemelerine yardımcı olur. Sayım doğruysa altcoin, 145 dolardaki bir sonraki uzun vadeli direncin yakınında en yüksek seviyeye ulaşacaktır. Bu da mevcut fiyattan yaklaşık %30 artış anlamına geliyor.

SOL/USDT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Boğa SOL fiyat tahminine rağmen, 105 doların altında kapanış, fiyatın hala düzelmekte olduğu anlamına gelecektir. Ardından SOL’un, 0,5 Fib geri çekilme destek seviyesinin oluşturduğu 69 dolar seviyesindeki bir sonraki en yakın desteğe %40 düşmesi mümkün.

WLD fiyat tahmini: Altcoin için 2X mümkün, hatta daha fazlası!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Sam Altman’ın Worldcoin’i (WLD) patlama yaşadı. Token kısa sürede ikiye katladı. Bununla birlikte popüler analist Ali Martinez daha fazlasının yolda olduğunu söylüyor. Analist, son paylaşımında WLD için şu seviyeleri işaret etti:

Worldcoin, günlük grafiğinde yükselen bir paralel kanaldan çıkmış gibi görünüyor ve potansiyel yukarı doğru hareket için zemin hazırlıyor. Bu kırılma devam ederse, WLD 15 dolara yükselebilir ve hatta muhtemelen 26 dolara kadar uzanabilir.

Kaynak: Ali Martinez

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir