Yeşilçam Filmi Gibi Vurgun! Yapıyım Diyerek Dolandırdı

Boşandıktan sonra İngiltere’den İstanbul’a taşınarak yeni bir hayat kurmak isteyen Yıldız K., yapımcı Cengizhan A. ile tanıştı. Film çekeceğini söyleyerek ortaklık teklifinde bulunan Cengizhan A.’ya 1 milyonun liranın üzerinde ödeme yapan Yıldız K. bir süre sonra dolandırıldığını anlayarak suç duyurusunda bulundu

İngiltere’de yaşayan Yıldız K., eşinden boşandıktan sonra 2023’ün ilk aylarında İstanbul’a taşındı. Burada kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışan genç kadın, yapımcı olduğunu ileri süren Cengizhan A. ile tanıştı.

Sabah’ın haberine göre İkilinin arasındaki başlayan gönül bağını fırsat bilen Cengizhan A. birçok reklam, film çektiğini ve yeni çekeceği projelerinin 36 milyon hasılat getireceğini söyleyerek Yıldız K.’ye ortaklık teklifinde bulundu. Yıldız K., Cengizhan’a güvenerek 2 ayrı filme ortak oldu.

ÇEKİMLER BİR TÜRLÜ BAŞLAMADI

Genç kadın, acil paraya ihtiyacı olduğunu söyleyen şahsa, aracını satarak elde ettiği parayla birlikte toplamda 1 milyon 40 bin lira verdi.

Yıldız K., İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak Cengizhan A. hakkında ‘Nitelikli dolandırıcılık’ suçundan cezalandırılmasını talep ederek şikayetçi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir